Biżuteria dla stylowych kobiet

kolczyki srebrne

Biżuteria to idealny dodatek do każdej stylizacji. Nawet prosty strój uzupełniony ciekawą i modną błyskotką szybko sprawi, że całość będzie wyglądać pięknie i kobieco. Jaką biżuterię obecnie kupują panie?

Kolczyki pozłacane – dobry wybór

Kolczyki pozłacane, które można kupić obecnie u jubilerów oraz w wielu sklepach internetowych charakteryzują się niezwykle modnymi wzorami, ciekawymi kształtami oraz bardzo atrakcyjną ceną. Panie najczęściej wybierają kolczyki „wkrętki”, które pasują zarówno do pracy, na spotkania ze znajomymi, jak i do wieczornych, elegantszych kreacji. Takie kolczyki mogą być w klasycznym kształcie (np. kółka, łezki, gwiazdki, kwadraty, listki itp.). Mogą także przybierać różnorodne formy, by w ten sposób zwracały na siebie uwagę oraz podkreślały mocny charakter ich użytkowniczki. I tak np. na czasie są kolczyki srebrne pozłacane w kształcie zwierząt (małpki, tygryski, kotki, psy, węże, ptaki), kolczyki srebrne pozłacane w kształcie liter czy w kształcie owoców.

Ile kosztują takie modele i gdzie najlepiej je kupić?

Decydując się na zakup efektownych kolczyków przez internet warto poszukać dobrych i sprawdzonych sklepów, które oferują swoim klientom biżuterię świetnej jakości. Za pozłacane kolczyki zapłaci się wówczas od około 100 zł do nawet 600 zł (w zależności od firmy, kształtu oraz ich wielkości). Ciekawe modele w atrakcyjnych cenach można znaleźć również u jubilerów – zarówno u tych mniejszych, jak i w znanych na całej Polsce „sieciówkach” z biżuterią.