Klasyczne kolczyki koła

srebrne kolczyki w kształcie kół

Srebrne kolczyki koła cieszą się niesłabnącą od lat popularnością. Stanowią proste i eleganckie uzupełnienie każdego stroju, od hippisowskich dzwonów i szerokiej koszuli, przez luźny strój do pracy, aż po sukienkę.

Kolczyki koła srebrne – niezależnie od wieku

Kolczyki srebrne koła będą stanowić doskonałe uzupełnienie każdego stroju, bez względu na wiek osoby noszącej, kolor włosów czy karnację.

Srebro doskonale komponuje się z każdym kolorem, a ponadczasowy i prosty krój kolczyków-kół jest świetną opcją na ozdobę przy oficjalnej kolacji oraz na niezobowiązującym spotkaniu w gronie przyjaciół.

Dzięki swojej uniwersalności, mogą być łączone z wieloma różnymi, prostymi naszyjnikami oraz bransoletami wykonanymi w podobnym stylu.

Kolczyki srebrne koła – jakie wybrać?

Większe koła, o średnicy około 6cm, doskonale sprawdzą się u kobiet o owalnym kształcie twarzy. Podkreślają jej kształt i uwydatniają kości policzkowe, podkreślając urodę.

Z kolei małe kółka, o średnicy około 2-3 cm, to świetna propozycja biżuterii dla pań o niewielkim podbródku i okrągłej twarzy. Tak dopasowane kolczyki nie przytłaczają jak duże koła, a dodają uroku i stylu.

Na rynku można znaleźć wiele rodzajów kolczyków w kształcie koła – zupełnie gładkich, wytłaczanych kamieniami lub o eleganckiej, frezowanej strukturze. Kolczyki koła mogą być zapinane na klasyczny sztyft lub wkręt, a niektóre, nieco droższe modele – na klamerki angielskie.