Łańcuszki celebrytki – nieprzemijający trend

złote celebrytki

Choć łańcuszki celebrytki stały się popularne już kilka lat temu, stale nie wychodzą z mody, a oferujące je sklepy jubilerskie, czy to stacjonarne, czy internetowe, nie narzekają na brak klientów. Nic dziwnego, naszyjniki te mają wiele zalet, jakich moda do tej pory biżuteria nie wykazywała, dlatego można spodziewać się, że pozostaną w modzie na dłużej, a być może nawet na zawsze, stając się klasykiem.

Z czego wynika popularność łańcuszków celebrytek?

Podobne motywy wykorzystują też inne elementy biżuterii – można znaleźć bransoletki kolczyki, pierścionki oraz celebrytki. Znajdziesz je na stronie Ergold, klikając w ten link.

Jednak naszyjniki zdecydowanie spotykane są najczęściej, zapewne dlatego, że najmocniej rzucają się w oczy, a także dlatego, że są zupełnie bezproblemowe w noszeniu. Krótkie, lekkie i delikatne, nie przeszkadzają w wykonywaniu codziennych czynności, nawet gdy chodzi o uprawianie sportu, gdyż lekkie wisiorki nie obijają się nieprzyjemnie o dekolt. W niczym nie przeszkadzają i są praktycznie niewyczuwalne, a przy tym dodają uroku. W dodatku pasują do wszelkich stylów i strojów, są na tyle subtelne i neutralne, że można je śmiało łączyć nawet z wybitnie casualowymi czy sportowymi stylizacjami. Nic więc dziwnego, że sięga po nie tak wiele osób – kobiet w różnym wieku, preferujących rozmaite style.

Ponadto wybierać można wśród różnych wariantów. Srebrne celebrytki są na tyle niedrogie, że na ich zakup pozwolić mogą sobie nawet nastolatki. Złote celebrytki na szyję zaś dodają prestiżu, chętnie inwestują w nie więc kobiety chcące podkreślić swoją elegancję.