Oryginalna pamiątka na chrzest a płeć dziecka

pamiątka chrztu świętego

Wybranie oryginalnej pamiątki chrztu dla chłopca i dziewczynki jest bardzo dużym wyzwaniem dla zaproszonych gości. Dzięki kilku naszym cennym wskazówkom dowiedzą się państwo jaki prezent wybrać, aby był on pamiątką przez lata.

Jaka pamiątka dla chłopca?

Najprostszym rozwiązaniem są tradycyjne produkty. Mowa tutaj między innymi o medalikach, krzyżykach i srebrnych obrazkach do modlitwy z oryginalnym grawerem, które dostępne są np. tutaj. Nic nie sto jednak na przeszkodzie, aby wybrać zdecydowanie bardziej nowoczesne pamiątki. W 2022 roku coraz większą popularność zdobywają piękne obrazy drukowane na płótnie. Na półkach sklepowych można znaleźć specjalne wydania Biblii, czy też eleganckie albumy na zdjęcia. Pamiętać należy jedynie o tym, że pamiątka chrztu dla chłopca musi być wykonana z wysokiej jakości materiału.

Jakie pamiątki są modne w 2022 roku?

pamiątka chrztu świętego

Leżaczek do bujania to doskonała pamiątka chrztu od chrzestnego. Warto wybrać leżaczek w którym można ustawić pozycję półleżącą. Ogromną rolę odgrywa również bezpieczeństwo małego dziecka, dlatego też koniecznie trzeba wybrać modele, które posiadają paski zabezpieczające. Kluczem do sukcesu jest również to, aby siedzisko było odpowiednio wyprofilowane. Tylko miękkie wypełnienie zapewni dziecku komfort podczas wypoczynku. Nowoczesne leżaczki do bujania zaprojektowane są w taki sposób, aby dziecko ruchem własnego ciała mogło wprawić leżaczek w delikatne bujanie.

Oryginalne pomysły warte uwagi

Designerska skarbonka to kolejna ciekawa pamiątka chrztu dla dziewczynki i chłopca. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że wielu chrzestnych coraz częściej wykupuje akcje i obligacje na nazwisko dziecka. Jest to doskonałe zabezpieczenie dziecka i posag na przyszłość. Warto wybrać również oryginalne pudełko pełne wspomnień albo fotogadżety, które będą pamiątką na całe życie.