Bransoletki męskie dla samców alfa

srebrna bransoletka męska

Po czym rozpoznać lidera? Posiada nadzwyczajną pewność siebie, talent przywódczy, umięśnioną sylwetkę? Chce pozostać anonimowy, a może woli wyróżniać się z tłumu?

Alfa jest odważny i oryginalny

Naukowcy udowodnili, że mężczyzna, który przewodzi grupie ma często skłonność do podkreślania swojego statusu. Chce na siebie zwracać uwagę. Pragnie być postrzegany jako nietypowy. Jednym z atrybutów bogatej osobowości oraz siły charakteru stała się bransoletka męska. Jest to rzecz gustowna, niebanalna. Nosi się ją na nadgarstku, a więc rzuca się w oczy.

Wiadomość dla świata

Biżuteria jest formą ekspresji. Bransoletki męskie zależnie od typu, fasonu i materiału wykonania, pozwalają nadać indywidualny komunikat. Podobnie jak w przypadku zegarków, występują modele eleganckie, casualowe, sportowe i awangardowe. Najczęściej robione są ze skóry lub metalu. Do wyboru pozostają także plecionki, gadżety z koralików czy nawet muszelek nawlekanych na mocną żeglarską żyłkę. Dzięki temu za pomocą bransoletek męskich można wyrazić siebie. Podkreślić swój aktywny styl życia, zamanifestować wyznawanie określonej ideologii czy pochwalić się zainteresowaniami. Szczególnie tymi ekstremalnymi jak np. downhill lub surfing. Męskie bransoletki srebrne lub wykonane ze stali nierdzewnej pozwalają nawet na wygrawerowanie unikalnego napisu bądź symbolu.