Do czego nosić podwójny naszyjnik?

podwójny naszyjnik

Noszenie modnej biżuterii może poprawić humor, ale też z pewnością podkreśla efektywność każdej stylizacji. Warto nosić naszyjniki, które są obecnie modne. Naszyjnikiem nazywa się łańcuszek z zawieszką. Może on być pojedynczy lub podwójny, zależnie od gustu i preferencji.

Podwójny naszyjnik – modna i praktyczna biżuteria

Obecnie podwójne naszyjniki są widziane coraz częściej. Dobrze się prezentują i przyciągają uwagę innych osób. Wygląd podwójnego naszyjnika zależy głównie od tego, z czego wykonany jest łańcuszek, który rzuca się w oczy i jest widoczny z daleka. Dostępnie są nie tylko różne materiały, ale też sploty.

Sploty łańcuszków używanych w naszyjnikach:

  • Kulkowy
  • Bizantyjski
  • Wężyk
  • Żyłka
  • Ankier
  • Kłos

Wysokie zainteresowanie podwójnymi naszyjnikami wynika z ich eleganckiej prezencji. Ponieważ do ich produkcji używa się więcej materiału, ich cena przeważnie też jest wyższa – https://www.vezzi.pl/naszyjniki-podwojne.

podwójny naszyjnik

Jakie podwójne naszyjniki są obecnie modne?

Wybierając podwójny naszyjnik, warto zdecydować się na modny splot i ciekawą zawieszkę. Dostępnych jest wiele różnych splotów, które można dopasować do kreacji wieczorowych lub casualowych. Oprócz tego istotnym aspektem jest też materiał, z którego wykonany jest łańcuszek. Takie materiały jak srebro czy złoto zawsze są modne i dobrze się w nich wygląda. Warto dopasować naszyjnik do kreacji, którą chce się wybrać. Pozwoli to stworzyć bardzo ciekawą i atrakcyjną wizualnie kompozycję.