Jaką biżuterię warto nosić?

biżuteria z ametystem

Jaką biżuterię warto nosić? To pytanie zdaje sobie chyba każda kobieta.Jeszcze kilkanaście lat temu nie do pomyślenia było łączenie biżuterii srebrnej i złotej. Obecnie obowiązująca moda pozwala na dowolność, możemy nosić sztuczne perły z diamentowymi kolczykami czy wiele różnych naszyjników jednocześnie. Warto jednak zawsze dbać o to, aby ilość i rodzaj biżuterii zawsze były dopasowane do naszej stylizacji oraz okazji.

W jaką biżuterię warto zainwestować?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań, a także od zasobności konta bankowego. Cena biżuterii zależny od rodzaju i  wagi kruszcu oraz od tego jakie rodzaje kamieni szlachetnych czy półszlachetnych zostały wykorzystane. Warto wiedzieć, że najpiękniejsze kamienie szlachetne są warte prawdziwą fortunę. Ich ceny mogą dochodzić do setek milionów dolarów. Choć oczywiście u jubilera możemy znaleźć piękną biżuterię praktycznie na każdą kieszeń. Zainteresowanych odsyłam też do artykułu, gdzie znajdziecie więcej informacji o kamieniach szlachetnych.

Jeżeli mamy ciepły typ urody to świetnie będziemy wyglądać w biżuterii wykonanej z klasycznego, żółtego złota. Możemy też postawić na szalenie modne w ostaniach sezonach złoto różowe. Panie o chłodniejszej urodzie będą świetnie wyglądać w biżuterii srebrnej. Jeśli kochają złoto, to również znajdą coś dla siebie. Biżuteria z białego złota jest modna od bardzo wielu lat. Natomiast jeżeli mamy bardzo zasobny portfel to możemy zdecydować się na platynę…