Jaki jest najlepszy łańcuszek złoty męski?

Jaki jest najlepszy łańcuszek złoty męski

Wybór odpowiedniej biżuterii męskiej wydaje się prostym zadaniem, ale w rzeczywistości potrafi sprawić niemałe kłopoty. Złoty łańcuszek męski na ogół wygląda dosyć standardowo, lecz w ostatnim czasie coraz częściej na rynku można spotkać łańcuszki wykonane w oryginalny sposób. To wszystko dlatego, że mężczyźni zaczynają je dobierać ze względu na swój styl. Jednak nie mają one zwracać uwagi na siebie, a raczej są uzupełnieniem wizerunku.

Długość złotego łańcuszka męskiego

Warto pamiętać, iż na co dzień najlepszym wyborem będzie krótki złoty męski łańcuszek, który przylega do ciała. Idealnie sprawdzi się, kiedy strojem mężczyzny nie będzie garnitur oraz krawat. Za to do wyjścia na plażę będzie wręcz wskazany.

Z kolei jeśli chodzi o średniej długości złote łańcuszki męskie, to można je już założyć do koszuli lub T-shirtu, choć czasem może być denerwujące, że tej długości łańcuszek będzie wychodzić na koszulę lub pod kołnierzyk.

W przypadku długich łańcuszków złotych męskich najlepiej sprawdzą się wraz z zawieszkami lub emblematami religijnymi, choć łańcuszki bez zawieszek również wyglądają dobrze. Szczególnie upodobali je sobie raperzy i inni artyści.

łańcuszek złoty męski z Marko

Rodzaje łańcuszków

Złote męskie łańcuszki można podzielić na kilka rodzajów splotów. Są te klasycznie, jak i najbardziej popularne, a także o nietypowych wzorach.

Splot pancerka jest bodajże najbardziej popularnym splotem wśród męskich łańcuszków. Występuje zarówno w grubych ogniwach, jak i cienkich, które przypominają lekko spłaszczony owal. Ten splot łańcuszka cechuje się dużą wytrzymałością.

Splot figaro jest uniwersalnym splotem łańcuszków i służy głównie do zawieszania ozdobnych krzyżyków lub nieśmiertelników. Warto jednak mieć na uwadze, ze te o grubszych ogniwach powinny być noszone bez dodatków.

Łańcuszek złoty męski coraz częściej wybierany jest ze względu na uzupełnienie wizerunku mężczyzny, aniżeli do przyciągnięcia czyjejś uwagi.