Jakie kolczyki sprawdzą się na prezent dla dziewczynki?

złote kolczyki dla dziewczynki na komunię

U znanych jubilerów jest mnóstwo kolczyków przeznaczonych dla dzieci. Największą popularnością cieszą się kolczyki – wkrętki, które są niezwykle wygodne i bezpieczne. Można zdecydować się na uniwersalne i ponadczasowe serduszka, gwiazdki, listki oraz kwiatuszki. Można wybrać również kolczyki dla dzieci, które są zgodne z obecnymi trendami. Nie brakuje więc kolczyków z Myszką Minnie, z Maszą oraz z innymi ulubionymi bohaterami dzieci.

Jakie kolczyki złote dla dziecka najlepiej wybrać?

Jak wspomniano powyżej, dziewczynki najlepiej czują się i wyglądają w kolczykach wkrętkach. Wszelkie wiszące modele z pięknymi ozdobami warto zostawić na późniejsze lata. Nie należy także przesadzać z dużymi kolczykami i ozdobami, które na nich się znajdują. Wszelkie drogocenne kamienie w takiej biżuterii dla najmłodszych zdecydowanie nie są dobrym pomysłem.

Ile kosztują piękne, stylowe kolczyki dla dziecka?

Złote kolczyki dla dziewczynki na komunię można kupić w przystępnej cenie. U popularnych jubilerów markowe modele kosztują od około 200 zł do 500 zł. Warto jednak zajrzeć do lokalnych salonów jubilerskich, gdyż tam często natrafi się na naprawdę piękne i gustowne kolczyki, które kosztują nie więcej niż 200 – 300 zł. Niektórzy rodzice i dziadkowe decydują się na to, by kupić złote kolczyki w lombardzie lub na różnych aukcjach internetowych.

złote kolczyki dla dziewczynki na komunię

O czym trzeba pamiętać?

Zawsze przy zakupie kolczyków powinno się sprawdzić, jaka próba na nich widnieje. Najlepsze jest bowiem złoto o próbie 528, gdyż nie będzie ono czernieć, rysować się ani nie ściemnieje. I choć często sprzedawcy przekonują, że kolczyki są pozłacane, to jednak takie modele służą tylko na kilka miesięcy. Co ważne, kiepskie jakościowo kolczyki bardzo często uczulają dzieci i powodują, iż mają one niechęć do noszenia biżuterii w przyszłości. Warto więc o tym pamiętać.