Jakie kolczyki złote wybrać na prezent?

kolczyki złote koła z cyrkoniami kolekcja Soledo Marko

Złote kolczyki doskonale nadają się na to, by obdarować nimi żonę, narzeczoną, mamę oraz siostrę. Większość kobiet przepada za złotem, dlatego też taka biżuteria na pewno sprawdzi się u pań, które na co dzień nie stronią od rozmaitych świecidełek. Jakie kolczyki złote najlepiej wybrać? Czy dostępne tutaj kolczyki złote koła są dobrym wyborem? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Złote kolczyki – zawsze trafiony prezent

Kolczyki złote koła, kolczyki wiszące zakończone efektownymi ozdobami, kolczyki w kształcie serc, liści, motylków, liter to zdecydowanie najbardziej popularne modele, które doskonale nadają się na prezent dla każdej kobiety. Tego typu biżuteria sprawdzi się u pań w każdym wieku. Nie trzeba nawet zbytnio przejmować się stylizacjami i codziennie zmieniać kolczyków na inne, gdyż większość z wyżej wymienionych par pasuje zarówno do eleganckich, jak i do klasycznych oraz casualowych outfitów. Warto mieć takie kolczyki zawsze pod ręką, gdyż dzięki nim można bardzo szybko zmienić zwykłą stylizację w wieczorową lub biznesową.

Ile kosztują eleganckie złote kolczyki?

Ceny kolczyków u jubilerów są bardzo zróżnicowane. Za wiszące złote kolczyki o próbie 585 ozdobione szlachetnymi kamieniami trzeba dość słono zapłacić, jednak większość klasycznych, subtelnych modeli można znaleźć od 300 zł do 1000 zł. Młodym dziewczynom warto wybrać wspomniane wyżej kolczyki koła lub wiszące kolczyki łańcuszkowe. Starsze kobiety na pewno docenią kolczyki z perłami, cyrkoniami i bursztynami.