Kolczyki typu nausznice – hit czy kit?

srebrne kolczyki nausznice Marko

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się kolczyki nausznice. Można je zobaczyć obecnie u wielu gwiazd dużego ekranu oraz u celebrytów, którzy chętnie reklamują znane sklepy z biżuterią, które posiadają tego typu modele w swojej ofercie. Jakie nausznice najczęściej wybierają panie? Co warto wiedzieć o tych kolczykach? Podpowiedź poniżej.

Złote nausznice na czasie!

Odkąd tylko nausznice złote pojawiły się u znanych jubilerów, od razu zauroczyły wiele pań. Kobiety w każdym wieku pokochały te efektowne, ciekawe modele kolczyków, które idealnie wyglądają na uszach i doskonale pasują do wielu codziennych stylizacji. Złote nausznice są uniwersalne, subtelne i co najważniejsze idealnie sprawdzają się u pań, które nie przepadają za dużymi, wiszącymi kolczyki. Trzeba jednak przyznać, iż większość z nich jest tak elegancka i efektowna, że szybko można je dostrzec na uszach pań.

Gdzie najlepiej kupić kolczyki nausznice złote?

Zdecydowanie warto postawić na sprawdzone sklepy z biżuterią jak Marko, gdzie można dostać świetnej jakości modele kolczyków w bardzo przystępnych cenach, w tym również nausznice złote i srebrne. Panie, które poszukują kolczyków na co dzień zazwyczaj wybierają modele, które są delikatne i stonowane. Nie chcą mieć kolczyków zbyt błyszczących, ozdobionych wieloma dodatkami, gdyż takie są po prostu niewygodne i nie zawsze pasują do prostych, codziennych zestawów. Warto więc odwiedzić również lokalnych twórców biżuterii, gdyż w ich kolekcjach również można znaleźć sporo ciekawych modeli, które idealnie będą komponować się z wieloma ubraniami pań.