Modne dodatki na wyjątkowe okazje

ślubna biżuteria - kolczyki

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdej kobiety. Wiele pań w tym dniu chce błyszczeć, dlatego też przez kilka miesięcy bardzo skrzętnie wybiera swoją stylizację. Do pięknej sukni ślubnej bardzo często wybiera się stylowa, efektowną biżuterię, którą można znaleźć zarówno w popularnych salonach jubilerskich, jak i w salonach z sukniami ślubnymi. Jakie dodatki są obecnie na topie? Jaka biżuteria ślubna dominuje wśród obecnych panien młodych?

Ślubna biżuteria – elegancka i wygodna zarazem

W tym wyjątkowym dniu zdecydowanie trzeba postawić na elegancką, błyskotliwą biżuterię, która idealnie podkreśli piękno kobiety. Wiele pań na ten dzień wybiera modne obecnie długie kolczyki wysadzane cyrkoniami lub efektowne, bogato zdobione naszyjniki, które idealnie sprawdzają się w sukniach z bardzo wyciętym dekoltem. Niektóre panny młode wybierają skromne dodatki. Delikatna bransoletka lub prosty naszyjnik z wisiorkiem idealnie się sprawdzą do prostych, klasycznych sukien w stylu greckim lub rustykalnym.

Kolczyki ślubne, bransoletki, naszyjniki czyli idealna biżuteria ślubna

Ślubna biżuteria z Marko jest niezwykle elegancka, bogato zdobiona i efektowna. Panie jednak powinny bardzo ostrożnie podjeść do jej zakupu, gdyż nie wszystko idealnie pasuje do każdej sukni. Ponadto, gdy panie nie chodzą na co dzień w tego typu błyskotliwych dodatkach, mogą czuć się niekomfortowo, gdy założą długie, wiszące kolczyki lub diadem z cyrkoniami na głowę. Panna młoda powinna więc dokonać przynajmniej kilku przymiarek biżuterii, by mieć pewność, że kolczyki ślubne, bransoletka, czy naszyjnik, które wybrała na ten dzień rzeczywiście są strzałem w dziesiątkę i idealnie tworzą spójną całość z suknią, fryzurą, makijażem i innymi dodatkami.