Ponadczasowe srebrne spinki do mankietów na specjalne okazje

spinki srebrne do mankietów koszuli

Nie tylko kobiety lubią się stroić, często także i mężczyźni chcą wyglądać stylowo, modnie i elegancko. Zwłaszcza gdy wymaga tego specjalna okazja. Elegancko ubrany mężczyzna powinien mieć na sobie stylowy garnitur, elegancką koszulę i obowiązkowo srebrne spinki do koszuli.

Modne spinki do koszuli

Srebrne spinki do mankietów są bardzo modnym dodatkiem do eleganckich koszul. Można je kupić u jubilera albo w modnych butikach z odzieżą męską. Aby móc założyć spinki, najpierw trzeba kupić odpowiednią koszulę. Musi ona mieć specjalne otwory na mankietach na spinki, nie może to być tradycyjna koszula z guzikami na mankietach. Spinki ze srebra do koszuli zwykle zakłada się przy specjalnych okazjach, na przykład na ślub, rocznicę, urodziny.

Jakie spinki wybrać?

Srebrna spinka w mankiecie prezentuje się bardzo efektownie i elegancko. Taka biżuteria jest delikatna a jednocześnie przykuwa uwagę. Można się zdecydować na dowolną wielkość spinek do mankietów, bardzo ciekawą propozycją srebrne spinki do koszul ozdobione szlachetnymi kamieniami. W tańszej wersji mogą one być ozdobione cyrkoniami, w takiej postaci również prezentują się bardzo elegancko.

Uniwersalne spinki do mankietów

Spinki wykonane ze srebra, są dosyć uniwersalne, łatwo można je dopasować do różnej kolorystyki koszul i garniturów męskich. Srebro jest eleganckie, ładnie się błyszczy, pasuje do każdego typu urody. Nic więc dziwnego, że to właśnie srebrne spinki do koszuli są najczęściej kupowane przez mężczyzn w każdym wieku.