Zegarki męskie Lorus – co znajdziemy w ofercie firmy?

Firma Lorus obecna jest na rynku od lat osiemdziesiątych zeszłego wieku. Zajmuje się ona produkcją zegarków. Firma mówi o tym, że stawia na ludzi młodych, szczęśliwych, nastawionych do świata pozytywnie i lubiących aktywny wypoczynek. Zegarki Lorus męskie – co znajdziemy w ofercie?

Zegarki klasyczne męskie Lorus

Klasyczne zegarki świetnie pasować będą zarówno do stylizacji eleganckich (garnitur, koszula), jak i tych casualowych – koszulka, jeansy i trampki. Zegarki klasyczne męskie Lorus mają pasek skórzany bądź stalową bransoletę. Tarcze występują w klasycznych kolorach – czarny, srebrny, granatowy i ciemna zieleń. Mogą mieć alarm dzienny i stoper (niektóre modele).

Zegarki sportowe męskie Lorus

Zegarki sportowe męskie Lorus to dobry wybór dla mężczyzn aktywnych, regularnie uprawiających sport bądź żyjących w biegu. Pasek zegarka sportowego może być skórzany lub stalowy, ale też silikonowy, materiałowy czy z tworzywa sztucznego. Większość modeli jest wodoszczelna (5 lub 10 BAR), sporo ma też alarm dzienny i chronograf. Firma Lorus oferuje wiele kolorów tarczy zegarków sportowych – biały, srebrny, czarny, szary, niebieski, zielony czy złoty. Koperta również może być kolorowa, np. czerwona.

Zegarki męskie Lorus Urban

Zegarki męskie z linii Urban są idealne do noszenia w wielkim mieście, dla mężczyzn zabieganych i pracujących. Projektantów serii inspirował styl ulicy. To zegarki modne i eleganckie, utrzymane w klasycznej kolorystyce. Pasek, do wyboru, ze skóry, stali szlachetnej bądź z tytanu.

Wiele stylowych modeli zegarków z linii Lorus można znaleźć w linku https://www.marko.pl/lorus.